دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۷
سرویس: سیاسی
 |  ۱۲/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۲:۴۲
  |   نظرات: بدون نظر
578 views بازدید
امام جمعه شهرری:

دشمن به دنبال بدبین کردن مردم به مسئولان است

آوای ری: امام جمعه شهرری گفت: یکی از اقدامات مهم دشمن در زمینه فرهنگی بدبین کردن مردم به دین و مروجان آن و همچنین مسئولان خدمتگزار در نظام است و از این روش برای براندازی استفاده می کند.

به گزارش آوای ری به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه شهرری با اشاره به سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اساس کار ایشان برای ترویج دین و مذهب شیعه را بر مبنای توسل به اقدامات فرهنگی ذکر کرد و افزود: آن امام همام اقدامات فرهنگی پیامبر اعظم(ص) و سایر امامان پیش از خود را تکمیل کرد.

شاهچراغی گفت: فعالیت فرهنگی تاثیر گذاری بالایی دارد و برای همین دشمنان با استفاده از این شیوه و به راه انداختن جنگ نرم و بکار گیری ابزارهای مختلف فرهنگی به دنبال رسیدن به مطامع خود هستند.

امام جمعه شهرری تقویت مبانی دینی و رشد دادن فضائل اخلاقی در جامعه را راه مقابله با سم پاشی فرهنگی دشمنان ذکر کرد و افزود: مسئولان و کسانی که محل مراجعه مردم از نظر دینی و اخلاقی هستند باید برای رعایت مسائل مراقبت زیادی کنند تا اقدامات آنان به باورهای مردم لطمه وارد نکند.

وی با اشاره به سالروز رحلت آیت الله مشکینی از علمای برجسته حوزه علمیه قم ایشان را اسطوره اخلاق و تقوا دانست و افزود: ایشان فردی انقلابی و مجاهد بودند که در مسیر حق و حقیقت گام برمیداشتند و فقدان ایشان خسارتی بزرگ برای کشور و حوزه های علمیه بود.

شاهچراغی همچنین با اشاره به جنایات رژیم بحرین با حمایت های اربابان غربی و منطقه ای خود افزود: حاکمان فاسد بحرین بدانند که بالاخره مردم مومن و انقلابی بحرین بر آنان پیروز شده و کشور خود را از یوغ حاکمیت سفاکان ضد اسلامی نجات می دهند.

وی گفت: رژیم اشغالگر قدس در پشت پرده فجایع بحرین و یمن مدیریت را برعهده دارد و به کشورهای خودفروخته منطقه برای کشتار مردم و ظلم به آنان فرمان می دهد.

شاهچراغی با اشاره به ضرورت رعایت تقوا در زندگی روزمره گفت: به فرموده امام صادق(ع) شیعه واقعی کسی است که شکم و شهوت خود را کنترل کند و این مهم از مصادیق بارز رعایت تقوای الهی است.

وی ادامه داد: حق خداوند و شکر گزاری نعمت های الهی این است که گوش به فرمان او باشیم و در مسیر بندگی شیطان حرکت نکنیم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: