دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۹
 |  ۱۲/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۲:۵۲
  |   نظرات: بدون نظر
356 views بازدید
جانشین سپاه عبدالعظیم(ع):

نمایشگاه از ری تا آسمان در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

آوای ری:جانشین سپاه عبدالعظیم(ع) گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس «نمایشگاه از ری تا آسمان» با موضوع فرهنگ شهادت و ایثارگری به مدت یک هفته در ارتفاعات بی بی شهربانو برگزار می شود.

به گزارش آوای ری به نقل از ایرنا، هادی بادلی در نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان ری گفت: در این نمایشگاه با استفاده از تجهیزات لازم به نمایش مفاخر و اسطوره ها از خلقت و زندگی حضرت آدم تا پیامبر اسلام(ص) و دفاع مقدس به شکل میدانی پرداخته می شود.

وی افزود: بخش هایی از عملیات های دوران دفاع مقدس و مناطق عملیاتی جنوب کشور در این نمایشگاه شبیه سازی می شود.

بادلی هدف اصلی «نمایشگاه از ری تا آسمان» را زنده نگهداشتن یاد شهدا و نمایش رشادت و دلاوریهای شهدای هشت سال دفاع مقدس ذکر کرد.

وی حضور کارشناسان در غرفه ها و نقد مسائل فرهنگی روز به همراه نمایش فیلم های مستند درخصوص اوضاع فرهنگی جامعه، نمایش عکسهای دفاع مقدس و نیز ادوات جنگی را از جمله برنامه های این نمایشگاه عنوان کرد.

بادلی اظهار داشت: این نمایشگاه از تاریخ ۳۱ شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به مدت ۲۰ شب از ساعت ۱۸ تا ۲۳ در دو بخش برنامه ای و نمایشگاهی اجرا می شود.

وی اضافه کرد: علاقمندان به «نمایشگاه از ری تا آسمان» می توانند در زمان برگزاری به نشانی ابتدا بزرگراه امام علی (ع) از جنوب به شمال، ارتفاعات بی بی شهربانو (جاده معدن) مراجعه کنند.

در بخش دیگر این جلسه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان ری با بیان اینکه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران حق بزرگی را بر گردن همه مردم دارند تاکید کرد: مسئولان باید برای ادای دین به این عزیزان تمام توان خود را به کار گیرند.

هادی تمهیدی تاکید کرد: باید تمام ادارات در اجرای هر چه بهتر برنامه های هفته دفاع مقدس با ستاد اجرایی هفته دفاع مقدس شهرستان ری همکاری لازم را داشته باشند.

اولین نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان ری با حضور تمهیدی معاون سیاسی انتظامی شهرستان ری، بادلی جانشین سپاه ناحیه عبدالعظیم الحسنی(ع) و روسای برخی ادارات این شهرستان در فرمانداری ویژه ری برگزار شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: