یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۰
سرویس: اجتماعی
 |  ۱۴/ اسفند/ ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲
  |   نظرات: بدون نظر
2,412 views بازدید
در روستای خانلق انجام شد؛

بزرگترین مجموعه ی ورزشی توریستی استان تهران میزبان روستای خانلق

با دعوت از اصحاب قلم و مطبوعات شهرستان ری و بخش فشافویه به روستای خانلق و بازدید از مجموعه ی عظیم ورزشی در حال ساخت این روستا، به زودی شاهد افتتاح تنها سالن تنیس پیشرفته منطقه خواهیم بود.

این دیدار که به دعوت مهندس بنایی مدیر عامل شرکت چهار باغ دشت نیکان صورت گرفت جمعی از مسئولان شهرستان ری از جمله خلیل آبادی مشاور ویژه فرماندار، رستمی مشاور ورزشی فرماندار، صادقی رئیس دفتر نمایندگان تهران در مجلس،جانعلی ریاست اداره ورزش و جوانان، مسئولین جهاد کشاورزی بخش و شهرستان،دهیاران و شورای بخش و تنی چند از اصحاب رسانه حضور داشتند.

مهندس بنایی ضمن خیر مقدم و تبیین مراحل ساخت و تکمیل این پروژه به حاضرین ، با بیان جذب ورزشکاران و علاقه مندان به رشته تنیس از استان تهران ، هدف از انتخاب روستای خانلق برای انجام این پروژه فرا منطقه ای را نزدیک بودن به پایتخت،دسترسی آسان و بدون ترافیک و موقعیت فرودگاه حضرت امام عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت چهارباغ دشت نیکان با اعلام خرید کف پوش این سالن از خارج کشور و نصب آن طی روزهای آینده و افتتاح فاز یک سالن تنیس این مجموعه ،اظهار امیدواری کرد با تمهیدات و تجهیزات پیشرفته و مطابق استانداردهای روز اروپایی بکار گرفته در این سالن ، پتانسیل برگزاری مسابقات تنیس بین المللی را در این مجموعه ورزشی دارا هستیم.

بنایی درادامه بازدید از مجموعه کشاورزی شرکت چهار باغ دشت نیکان به صنعت توریسم کشاورزی اشاره کرد و افزود با ایجاد مجموعه ی گلخانه گل های زینتی ،پرورش قارچ ماهی های آکواریومی امیدواریم گامی بلند در جهت رونق بحث گردشگری در منطقه و استان برداریم.
بنایی با اعلام تاکید همواره ی مقام معظم رهبری به بحث اقتصاد مقامتی  و لزوم اجرای آن توسط کارآفرینان به اشتغال مستقیم ۱۵۰ نفر از اهالی روستا در این مجموعه و تولید محصولات کشاورزی ارگانیک و سبزی جات متنوع از قبیل اسفناج،شلغم و لبو از استقبال بی نظیرمحصولات این شرکت در فروشگاه های عرضه مواد غذایی استان تهران خبرداد و اظهار امیدواری کرد با تحقیق کارشناسی دنبال بازارهای جدیدتر برای عرضه این محصولات هستیم.

در پایان مهندس بنایی از همکاری صمیمانه مهندس علیاری دهیار ،معصومعلی ریاست شورا و نیز اهالی میهمان نواز و خونگرم روستای خانلق که پذیرای حضور این مجموعه در بافت روستا بوده اند ،تشکر و قدردانی کرد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: