یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۵
 |  ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۸:۵۷
  |   نظرات: بدون نظر
593 views بازدید

ساماندهی ۳۰ فضای بی دفاع شهری در شمال شرق تهران

آوای ری:معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ گفت: در طرح نگهداشت معابر شهری ساماندهی و سالم سازی فضاهای بی دفاع شهری در اولویت قرار دارد.

به گزارش آوای ری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، سید ابوذر حسینی با اعلام این خبر گفت: به منظور افزایش امنیت تردد عابران در در فضاهای بی دفاع و همچنین زیبایی نمای بصری شهری طرح ساماندهی اینگونه فضاها در محلات خاک سفید، تهرانپارس شرقی، جوادیه، شمیران نو، قاسم آباد ده نارمک و اوقاف اجرا شد.

وی افزود: در طرح نگهداشت شهر ۳۰ فضای بی دفاع در خیابان های هنگام، کوهستان، شمیران نو، سراج ، اردیبهشت، تکاوران شمالی، والاییان شمالی، تقاطع خیابان آزادگان  و خیابان استقلال ساماندهی و سالم سازی شد.

حسینی در ادامه با اشاره به سایر برنامه های طرح نگهداشت شهر در حوزه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی گفت: اجرای طرح حمایت ازمدارس (تجهیز، عمران و برنامه ای) در ۳۴ مدرسه منطقه ۴ در نواحی ۶ و ۷ اجرا شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ توجه ورسیدگی ویژه به نیازمندان و محرومین را از جمله فعالیت های مهم خواند و افزود: در ادامه طرح نگهداشت معابر شهری، ۶۳ خانواده نیازمند شناسایی و بسته های ویژه حمایتی تقدیم آنان شد.

وی در ادامه از رسیدگی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان با اولویت مدافعان حرم خبر داد و گفـت: از دیگر موضوعات مهم سال جاری رسیدگی به نیازهای و مشکلات خانواده های شهدا به ویژه مدافعان حرم و از محورهای اساسی این طرح است.

حسینی بررسی و بهبود وضع موجود مددسراها، گرمخانه ،مراکزکارآفرینی واشتغال زایی وسرای محلات را از جمله اقدامات قابل اهمیت نام برد و گفت: از تیر ماه سال جاری تا کنون، مشکلات سراهای محله خاک سفید، تهرانپارس شرقی جوادیه، شمیران نو، قاسم آباد ده نارمک و اوقاف و مراکز کارآفرینی در قالب ۷ مصوبه در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: جمع آوری معتادین وکارتن خوابها و متکدیان از معابر و اماکن عمومی وحمایت ازکودکان کار، رسیدگی و ساماندهی سیستم های پخش اذان و وضعیت نمازخانه های موجود در بوستان ها و همچنین مکانهای برگزاری نماز جماعت از دیگر موضوعاتی است که در نواحی ۶ و ۷ اجرا شده است و تا پایان شهریور در سایر نواحی اجرایی می شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: