شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۹
 |  ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۹:۳۲
  |   نظرات: يك نظر
514 views بازدید

بیست و دومین شماره دوهفته نامه « آوای ری » منتشر شد

بیست ودومین شماره دو هفته نامه “آوای ری ” شنبه۲۸ مرداد انتشار یافت.

این شماره از نشریه “آوای ری” در چهار صفحه تمام رنگی، اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه از جمله : دکترعلیجانی نماینده مردم تهران:عذری از دولت برای معرفی نشدن وزیر زن پذیرفته نیست،معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:سیاست وزارت ارشاد حمایت از نشریات محلی است ،تجلیل از مقام شامخ«خبرنگار» توسط ادارات و نهادهای شهرستان ری،حسن خلیل آبادی عضوشورای پنجم شهر تهران،ری و تجریش:شفاف سازی مسائل مالی شهرداری باید اولین گام شهرداری جدید تهران باشد منتشر شد.
از مهمترین اخبار این شماره از نشریه می توان به « استاندار تهران :بحث استقلال ری باید در تقسیمات کشوری بررسی شود»،«مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان تهران:رسالت اصلی خبرنگاران تنویر افکار عمومی است »،« معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری:رسانه ها از تفرقه ونگاه سیاسی پرهیز کنند»،« رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری ری خبر داد؛جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های ادارات در هفته دولت»،«مهندس میری آشتیانی عنوان کرد:ارتقای درجه شهرداری حسن آباد از ۶ به ۷» ، «دهیار قاسم آباد تهرانچی خبر داد:افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه مهم در هفته دولت»اشاره کرد.
همچنین ده ها خبر، گزارش و مصاحبه با موضوعات: فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی از شهرستان ری و حومه در شماره بیست و دومین ، تنها نشریه محلی شهرستان ری منعکس شده است.
«آوای ری» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مرتضی فغانی زیر نظر شورای سیاستگذاری با سردبیری رضا فغانی به عنوان تنها نشریه محلی شهرستان ری در قطع روزنامه‌ای و چهار صفحه تمام رنگی چاپ می شود.

avayerey 96-05-28.

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بیست و دومین شماره دوهفته نامه « آوای ری » منتشر شد”

 1. سعید صالحی گفت:

  با سلام و عرض خدا قوّت
  به اطلاع تون می رسونم که توسط یکی از نویسندگان و شاعران خوب شهرریآقای محمد قنبری ، کتاب بهنام، زندگی نامه شهید بهنام میرزاخانی تالیف و به چاپ رسیده . در صورت تمایل به مصاحبه و انعاس خبری لطفا اطلاع بدید تا هماهنگی های لازم انجام بشه.
  شماره بنده برای هماهنگی ۰۹۱۲۳۰۱۵۲۲۷
  شماره مولف:۰۹۱۲۸۴۴۹۸۸۴ الیته ایشون فقط پیامک ها رو ممکنه جواب بدن.
  ارادتمند صالحی

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: