یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۸
 |  ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
  |   نظرات: بدون نظر
639 views بازدید

قتل و سر بریدن برای ۹۰۰ تومان

554548بحثی میان بقال و زن و شوهر مشتری منجر شد که بقال سر مرد را ببرد و زن را هم با تبر به قتل رساند. به گزارش آوای ری به نقل از جام جم آنلاین،‌ این اتفاق در کشور هند رخ داده است و به گفته مسئولان هندی، پس از اینکه بحثی میان بقال و زن و شوهر مشتری صورت گرفت، بقال سر مرد را برید و زن را هم با تبربه قتل رساند.

این زوج که از پایین ترین طبقات هند هستند، به بقالی به نام میشرا که طبقه بالاتری از آنها در هند دارد ۲۲ سنت آمریکا ( حدود ۹۰۰ تومان ) بدهکار بودند و به بقال گفتند که نمی توانند پول او را در آن لحظه بدهند.

بر اساس گزارشات پلیس، شاهدان دیده اند که این زوج با نام های بهارات و مامتا به میشرا گفته اند که بدهی خود را تا آخر روز وقتی که حقوق خود را به عنوان کارگر دریافت کرده اند می دهند. اما این حرف منجر به ایجاد بحثی میان این زوج و بقال می شود. سپس زوج به محل کار خود در آن نزدیکی می روند و میشرا که خشمگین شده بود به خانه می رود تبر خود را بر می دارد و در پایان زن و شوهر را قتل می رساند.

دیگامبار کوشواها، یک مامور پلیس هندی در این رابطه گفت: هنوز معلوم نیست که بقال از قبل کینه ای نسبت به این زوج داشته است یا نه. قاتل خود نسبت به این عمل خود اعتراف کرده است. ما همچنین دنبال این هستیم که ببینیم چرا کسی جلوی بقال را نگرفته است.

بهارات و مامتا ۴ فرزند داشتند که سه نفر از آنها زیر سن قانونی هستد. در پاسخ به این اتفاق گروهی که پایین ترین طبقه را در هند دارند خیابان ها را بسته و به اعتراض پرداخته اند.

مدت زیادی است که این طبقه هندی که نام آنها دالیت ها است، مورد اعمال خشونت زده قرار می گیرند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: