یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۲
سرویس: شهری
 |  ۷/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۴:۰۱
  |   نظرات: يك نظر
385 views بازدید

افتتاح بلوار روستای قمصر به باقرشهر

آوای ری ـ بلوار روستای قمصر به باقرشهر صبح امروز با حضور دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و معاونین و مهندس حسین توکلی بخشدار محترم کهریزک و هئیت همراه و همچنین مسئولین سطح شهرستان افتتاح شد.

به گزارش آوای ری به نقل از روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر ؛ در ششمین روز از هفته دولت، بلوار اصلی روستای قمصر که یکی از خواسته های به حق مردم روستا بود، با حضور دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و معاونین و مهندس حسین توکلی بخشدار محترم کهریزک و هئیت همراه و همچنین مسئولین شهرستان ری افتتاح و به بهره برداری رسید.
بهرام لک سرپرست دهیاری قمصر نیز در حاشیه این مراسم گفت : روستای قمصر، پتانسیل‌های بالقوه ای در بخش‌های مختلف دارد و توسعه این روستا را نیازمند همکاری و همدلی میان مردم و شورای اسلامی و دهیاری دانست.
لک در پایان ضمن تشکر از تمامی دستندرکاران گفت :  بلوار قمصربه طول ۱۳۵۰ متر و عرض ۲۰ متر تا میدان کشاورز با رفیوژ میانی و روشنایی در فاصله زمانی ۴ ماه انجام و به بهربرداری رسید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “افتتاح بلوار روستای قمصر به باقرشهر”

  1. F گفت:

    توروخداااا تورو ب دینتون اسم روستارو از قمصر بردارید شده مایه عذاب ما

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: