یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۰
سرویس: اجتماعی
 |  ۶/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۳:۳۵
  |   نظرات: 2 نظر
911 views بازدید
با پیگیری دوهفته نامه آوای ری و فشافویه نیوز انجام شد؛

دیدارشهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری

آوای ری _ دکتر تاجیک و اعضای شورای اسلامی شهرحسن آباد فشافویه از انعقاد تفاهم نامه همکاری در خصوص راه اندازی سینما و نمایندگی دفتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به زودی در شهرحسن آباد خبر داد:
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی نشریه آوای ری و پایگاه خبری فشافویه نیوز ، در دیدار شهردارواعضای شورای اسلامی شهر با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مسائل فرهنگی و هنری شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این دیدار دکتر تاجیک با برشمردن اولویت رویکرد مدیریت شهری برای مباحث فرهنگی، برشمردن شاخص های برجسته فرهنگی شهر، انتظارات خاص از مدیریت ارشاد ری برای کمک به توسعه فرهنگی بخش فشافویه آمادگی خود و مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی را اعلام نمود.
در این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر هم بر انعقاد تفاهم نامه همکاری در خصوص مسائل فرهنگی وهنری تاکید نموده و اعلام آمادگی نمودند در جهت رفع خلاهای فرهنگی و ایجاد بستری مناسب برای فعالت های فرهنگی و هنری در سطح شهر و شناسایی ظرفیت های فرهنگی شهر فعالت نمایند.
در این نشست محمد موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری ضمن تاکید بر اهمیت توسعه برنامه های فرهنگی و هنری گفت :اشاعه فرهنگ و هنر و تولید برنامه های فرهنگی و هنری مستلزم مشارکت دستگاه های همسو در این حوزه می باشد .
موسوی در خصوص همکاری های فیمابین برای راهاندازی سینما ،نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری ؛ استفاد ه از ظرفیت هنرمندان ،ساماندهی تبلیغات شهری و حقوق شهروندی گفتگو کرد.
این مسئول فرهنگی گفت :مهمترین عامل برای توسعه و پیشرفت بخش فشافویه ؛هم افزایی،وحدت و یکدلی و پرهیز از اختلافات سلیقه ای است .وی در ادامه اظهار داشت :مدیران و مسئولان همه خدمتگزار مردم هستند و باید از هر فرصتی برای برنامه ریزی و خدمت جهادی استفاده کنند .
موسوی افزود:خدا را شاکریم که دکتر تاجیک و اعضای شورای اسلامی با اداره شهرستان ری همکاری لازم را داشتند .با تعامل مستمر این اداره با شهرداری و شورای شهر و سایر نهادها همسو می تواند دستاوردهای مطلوبی در زمینه نهادینه ساختن این برنامه ها داشته باشد.

در پایان محمد موسوی از اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد با اهدای لوح تقدیر از محمد تقی ایلانلو وحسن ایلانلو تقدیر وتشکر نمودند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “دیدارشهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری”

  1. احمدبان گفت:

    شما دیگه چرا دروغ پردازی می کنید

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: