سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۷
سرویس: ورزشی
 |  ۳۰/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  |   نظرات: بدون نظر
148 views بازدید

بانوان کاراته کار شهرری در لیگ جهانی خوش درخشیدند

آوای ری _ سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: مهسا افسانه، پریسا رحمانی و مائده نصیری سه ملی پوش کاراته شهرری موفق به کسب مقام نایب قهرمانی کاتای تیمی بانوان در لیگ جهانی کشور امارات شدند.

مهدی صداقت روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: مرحله دوم لیگ جهانی کاراته سال ۲۰۱۹ که از روز جمعه با حضور ۸۳۷ کاراته کا از ۸۶ کشور جهان به میزبانی امارات و در دوبی آغاز شده بود، روز یکشنبه به پایان رسید.
وی تصریح کرد: تیم ایران در ۲ بخش کاتا و کومیته مردان و زنان در این رقابت ها که دارای امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، شرکت کرده بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان ری گفت: تیم کشورمان ابتدا در گروه یک با تیم های کرواسی، روسیه، اسلواکی، الجزایر و استرالیا همگروه بود که موفق شد امتیاز ۲۳٫۲۶ را کسب کند و به عنوان تیم اول به دور دوم صعود کند.
وی تصریح کرد: در دور دوم هم با تیم های کرواسی، روسیه و استرالیا مبارزه کرد و امتیاز ۲۳٫۳۴ را بدست آورد و به عنوان تیم اول به فینال راه یافت.
صداقت افزود: کاتای تیمی بانوان ایران با ترکیب مهسا افسانه، پریسا رحمانی و مائده نصیری برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ایتالیا رفت و امتیاز ۲۴٫۰۸ را کسب کرد و بعد از تیم ایتالیا صاحب مدال نقره شود.
به گزارش ایرنا، شهرستان ری دارای ۶۰هیات ورزشی است و این شهرستان به تنهایی پنج مدال از۱۵مدال المپیک را کسب کرده است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: