دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
 |  ۲۷/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۹:۵۹
  |   نظرات: بدون نظر
45 views بازدید
نماینده مجلس تهران:

مردم ری با مشکلات تحمیلی پایتخت دست و پنجه نرم می کنند

آوای ری –  نماینده مردم تهران، ری، تجریش و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ری با مشکلات تحمیلی پایتخت دست و پنجه نرم می کنند و باید برنامه ریزی کارشناسیدر این زمینه انجام شود.

به گزارش آوای ری به نقل از ایرنا، سید فرید موسوی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ری اظهار داشت: امروز مشکلات بی شمار کلانشهر تهران در حوزه های زیست محیطی، آلودگی هوا، مشکلات اجتماعی و فرهنگی گریبان مردم شهرستان ری را گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه استانداری تهران باید در سال ۹۸ نسبت به حل مشکلات شهرستان ری گام های اساسی بردارد، عنوان کرد: تعیین تکلیف حریم شهرری از تهران، اختصاص عادلانه منابع و بوجه، تعیین مدیریت مستقل شهری از جمله شورا و شهرداری مستقل و انتقال محل دفن پسماندهای شهر تهران از کهریزک به محل دیگر از جمله درخواست های مردم این شهرستان است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه به صدور گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: اعتماد به جوانان و ایجاد فرصت برای حضور جوانان در صحنه های مختلف باید در دستور کار مسئولان در سال ۹۸ قرار گیرد.
وی تصریح کرد: امروز دشمنان با استفاده از توطئه های مختلف به دنبال ناامید کردن مردم از نظام و کشیدن دیوار بی اعتمادی بین مردم و مسئولان هستند که باید با انجام کارهای عملی و ایجاد نشاط اجتماعی نقشه های دشمنان را برملا کرد.
وی با بیان اینکه دشمنان با بهانه های مختلف به دنبال پمپاژ نامیدی به جامعه هستند، تصریح کرد: استفاده از نیروهای جوان و کارآزموده و تبیین برنامه های گام دوم انقلاب می تواند نشاط، طراوت و امیدواری را در میان مردم تقویت کند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: