یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
سرویس: اجتماعی
 |  ۱۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۴:۵۳
  |   نظرات: بدون نظر
34 views بازدید
در سال جدید تداوم دارد:

رکاب زنی شهردار منطقه ۲۰ در سه شنبه های بدون خودرو

آوای ری-شهردار منطقه ۲۰ با همراهی معاونان حمل و نقل ترافیک و فنی عمران در قالب پویش سه شنبه های بدون خودرو با استفاده از دوچرخه از پروژه های شهری منطقه بازدید و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ فرهاد افشار شهردار منطقه با استفاده از دوچرخه در قالب پویش سه شنبه های بدون خودرو مسیر بلوار شهرداری، میدان هادی ساعی، بلوار کمیل، میدان نماز، بلوار شهید دستواره تا میدان مادر را رکاب زد و ضمن حمایت از توسعه حمل و نقل پاک، مسائل شهری و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

پروژه پارک سوار و پایانه جوانمرد قصاب یکی از مهمترین پروژه های شهری منطقه ۲۰ محسوب می شود که در مسیر دوچرخه سواری شهردار منطقه ۲۰ قرار داشت.

رفت و روب و نظافت شهری، ایستگاه های حمل و نقل عمومی و مسائل شهری در بوستان های شهرداری، مدرس، کمیل، دستواره، مادر از دیگر مواردی بود که در این گشت صبحگاهی مورد توجه و بررسی قرار گرفت.

فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ از حامیان پویش سه شنبه های بدون خودرو است و از سال گذشته دوچرخه سواری را به عناوین و اشکال مختلف در برنامه کاری خود و معاونان قرار داده است و این روال همچنان در امسال نیز ادامه دارد.

بر اساس این گزارش پویش سه شنبه های بدون خودرو یک نماد برای آغاز یک حرکت و تغییر نگاه در شهر تهران برای استفاده از دوچرخه است چرا که توسعه حمل و نقل عمومی و به ویژه حمل و نقل پاک مهمترین راهکار کاهش آلودگی هوا و ترافیک در تهران محسوب می شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: