یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱
سرویس: اجتماعی
 |  ۲۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۳:۳۴
  |   نظرات: بدون نظر
23 views بازدید
نماینده مجلس:

بازسازی مدارس نیازمند سهمی از مالیات است

آوای ری-  سید فرید موسوی  در مراسم ‘احیای مدارس ماندگار طی گام دوم انقلاب’ در مدرسه شهید مدرس شهرری با بیان اینکه این مصوبه با همکاری حوزه پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با کمیسیون اقتصادی مجلس شکل گرفته است، افزود: نمایندگان مجلس در صحن علنی نگاه مثبتی به این مصوبه دارند و به احتمال زیاد تصویب خواهد شد.
وی تصریح کرد: اعتبارات حاصل از مالیات بر ارزش افزوده بر خلاف بسیاری از اعتبارات، نقدی است و به سرعت تحقق پیدا می یابد.
موسوی در ادامه به وضعیت نابسامان مدارس جنوب پایتخت اشاره کرد و گفت: بر خلاف تصور بسیاری از مسئولان رده بالای کشور وضعیت مدارس روستاهای شهرستان ری بسیار نابسامان است.
موسوی تصریح کرد: سرویس فرهنگیان و دانش آموزان در جنوب تهران مشکلات فراوانی دارد به طوری که آموزش و پرورش هزینه های قابل توجهی را به پیمانکارن بدهکار است.
وی با بیان اینکه سالانه ۲۵۰ هزار نفر از استان های کشور در حاشیه استان تهران ساکن می شوند، یادآور شد: اتباع بیگانه مشکلات زیادی را برای مدارس شهرهای حاشیه ای استان تهران ایجاد کرده اند و بخش عمده ای به آموزش و پرورش تحمیل شده است.
به گزارش آوای ری، مراسم احیای مدارس ماندگار طی گام دوم انقلاب امروز سه شنبه با حضور سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، جمعی از مسئولان کشوری و استانی در مدرسه ماندگار شهید مدرس شهرری برگزار شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: