دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
سرویس: اجتماعی
 |  ۲۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۲:۰۶
  |   نظرات: بدون نظر
28 views بازدید
با برپایی جلسه هماهنگی در مدیریت شهری منطقه 20 انجام شد:

منطقه ۲۰ مهیای میزبانی زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در لیالی قدر

آوای ری- مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۰ با هدف هماهنگی بیش از پیش تیم های اجرایی و خدمات رسانی بهینه به شهروندان شهرری و دیگر مناطق شهر تهران که برای انجام فریضه معنوی ویژه لیالی قدر در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) گرد هم می آیند، تشکیل جلسه دادند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ در این جلسه گفت: با استفاده از تمام ظرفیت مدیریت شهری منطقه ۲۰ در لیالی قدر به شهروندان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) خدمات رسانی خواهیم کرد تا زائران در شرایط مناسبی از فیوضات معنوی این شبها بهره مند شوند.

افشار افزود: تیم های اجرایی نگهداشت، ایمنی و بحران، ترافیکی و نواحی هفتگانه همزمان با برپایی این مراسم آماده باش هستند تا خدمات عمومی، شهری و رفاهی مناسبی به شهروندان، مهمانان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) ارائه شود.

شهردار منطقه ۲۰ به استفاده از تکنولوژی و روش های نوین برای ارائه خدمات عمومی تاکید کرد و گفت: انسداد معابر پیرامونی حرم، افزایش موقعیت های پارک خودرو، تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی، راهنمای زائران، معرفی ظرفیت های پارکینگ، استقرار جایگاه های عرضه نذورات مردمی، فعالیت های فرهنگی و جانمایی محلی برای نگهداری خردسالان در حین مراسم از جمله فعالیت های پیش بینی شده است که به زودی به اطلاع شهروندان می رسد.

جلسه هماهنگی مدیریت شهری منطقه ۲۰ برای لیالی قدر با حضور شهردار منطقه، معاونان، شهرداران نواحی، رئیس ستاد مدیریت بحران و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ برگزار شد با ارائه گزارش و نقطه نظرات مدیران ارشد ادامه یافت.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: