دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
سرویس: اجتماعی
 |  ۲۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۲:۲۴
  |   نظرات: بدون نظر
31 views بازدید

گام های بلند مدیران روستایی در توسعه ابراهیم آباد

آوای ری- اولین جلسه هم اندیشی و ارائه گزارش فعالیت ها و اقدامات  انجام شده توسط شورای اسلامی و دهیاری روستای ابراهیم آبادفشافویه در چهار ماه گذشته صورت گرفت.

مراسمی تحت عنوان ارائه گزارش کار توسط مهندس شریفی دهیار و مجموعه شورای اسلامی روستا با حضور حجت الاسلام مقدم امام جماعت مسجد روستا ، خانواده شهید زارع و معتمدین روستا در سالن جلسات دهیاری ابراهیم آباد برگزار گردید.

علی پستا شوراها را عصاره اراده و تبلور مردم منطقه دانست و گفت: نمایندگان مردم در شورا باید حرفهای مردم را به گوش مسئولین برسانند و با کمک آنان در جهت آبادی روستا قدم بردارند . در طی چند ماهه گذشته با همدلی با دهیار و اعضای شورا توانستیم کارهای بسیار مثبتی را در روستا انجام دهیم .

پستا ریاست شورا قول پیگیری مسائل و مشکلات منطقه را از طریق مدیران داد و به ایجاد زیر ساخت های لازم در روستا تاکید نمود.

پستا تصریح کرد که با همدلی موجود بین اعضای شورای اسلامی هیچ گونه مصوبه شورا بدون مشورت و جلسه تا بحال صورت نگرفته است.

در پایان علی پستا رئیس شورای روستای ابراهیم آباد خواستار تداوم نشست های هم اندیشی و شناخت کامل از توانمندی های روستا و اطلاع رسانی آن از طریق شوراها ، دهیاری  و رسانه ها شد.

مهندس محمدشریفی در این جلسه اظهار داشت : با توجه به مصوبات شورای اسلامی و اولویت بندی طرح های عمرانی در زمان کوتاه و تا آنجا که بودجه و امکانات اجازه میداد مبادرت به اجرای طرح ها نمودیم که امیدواریم بخشی از خواسته های به حق مردم شریف روستا را پاسخ داده شده باشد.

دهیارشریفی همچنین اعلام کرد : در زمان کوتاه تصدی مسئولیت با مساعدت های اعضای شورا و عوامل دهیاری که همواره دغدغه عمران و آبادانی روستا را دارند در جهت پیشرفت هرچه سریعتر فعالیتهای عمرانی گام برداشته شد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب انتظارات اهالی عزیز روستا راه درازی درپیش است که نیازمند مشاوره و راهکارهای فرهیختگان و همچنین پیشنهادات و انتقادهای سازنده اهالی بزرگوار هستیم .

 

شریفی اهم فعالیتهای دهیاری و شورای اسلامی روستا را در این مدت به شرح ذیل به اطلاع اهالی محترم رساند :

-تسطیح و زیرسازی کوچه های روستا

-اجرا و نصب مبلمان روستایی ، صندلی ، سطل زباله در معابر عمومی

-تکمیل و بهره برداری از سالن ورزشی در تابستان

-قرار گرفتن اجرای طرح های احداث فرهنگسرا ، ساخت ایستگاه پلیس ، تجهیز کافی نت عمومی در روستا ،

-تاسیس دفترپیشخوان دولت و توسعه بافت روستا در اولویت دستور کار مدیران روستایی

 

در پایان این نشست صمیمی و در اقدامی پسندیده از سوی مدیران روستایی و معتمدین ابراهیم آباد فشافویه مبلغ یکصدوچهل میلیون ریال کمک نقدی به منظور حمایت از ایتام و تهیه بسته های ارزاق برای خانواده های بی بضاعت روستا در ماه رمضان جمع آوری گردید .


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: