شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
سرویس: هفته نامه
 |  ۱۷/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۹:۴۳
  |   نظرات: بدون نظر
61 views بازدید

چهل و دومین شماره «آوای ری» منتشر شد

آوای ری- چهل و دومین شماره نشریه «آوای ری» ۱۱ خرداد‌ ماه در چهار صفحه تمام رنگی منتشر شد.

در این شماره ضمن انتشار اخبار و رویدادهای مهم شهرستان ری و حومه به انعکاس «ری» در آستانه فاجعه در گفت و گو با حسن خلیل آبادی عضو شورای شهرتهران، ری و تجریش، روابط خانوادگی نباید مبنای انتخاب مسئولان باشد در مصاحبه با آیت اله ری شهری، مشکلات زیست محیطی جنوب پایتخت باید احصا شود از زبان استاندار تهران، بهترین کار خدمت به مردم شریف ری است در دیدار اسماعیلی راد فرماندار جدید ری با حجت الاسلام شاهچراغی و شهرداری به جایی رنگ امیزی معتادان متجاهر را ساماندهی کند در گفت و گو با محسن علیجانی زمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی باید اشاره کرد.

از مهم ترین عناوین این شماره از آوای ری ” گلریزان ۲ میلیارد ریالی برای حمایت از خانواده زندانیان” ، “احداث ناحیه صنعتی شمال ری” ، ” گلایه مندی از عدم همکاری بنیاد مسکن” ، ” بنای یادمان شهدای قیامدشت افتتاح شد” و .. است.

همچنین ده ها خبر، گزارش و مصاحبه با موضوعات: فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و  اقتصادی از شهرستان ری و حومه در چهلمین شماره، تنها نشریه محلی شهرستان ری منعکس شده است.

«آوای ری» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مرتضی فغانی، شورای سیاستگذاری و سردبیری رضا فغانی به عنوان تنها نشریه محلی شهرستان ری در قطع روزنامه‌ای و چهارصفحه تمام رنگی چاپ می شود.

فایل PDF  دوهفته نامه آوای ری avayerey 98-03-11


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: