دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۶
سرویس: اقتصادی
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۳:۳۳
  |   نظرات: بدون نظر
118 views بازدید
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران:

اقدامات لازم جهت رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی ری انجام می شود

آوای ری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: اقدامات لازم جهت رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی ری انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد امامی امین در جریان بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازدیدی که از یکی کارخانه هایی که در زمینه تولید ظروف روغن خوراکی و روغن اتومبیل به فعالیت مشغول هستند مشکلات این واحد تولیدی، در حوزه تامین مواد اولیه بررسی شد و با توجه به نشست مشترک با اعضای هیئت امنا شهرک صنعتی شمس‌آباد، مقرر شد تا با همکاری شهرک در خصوص تامین آب این واحد، اقدامات لازم صورت بگیرد.

امامی امین افزود: یکی دیگر از بازدیدها از شرکتی بود که بر تغییر فاز تولید خود از موتور سیکلت‌های محرک با سوخت فسیلی و بنزین به تولید موتورهای با انرژی برقی و هیبریدی تغییرتولید داده که بدون تردید بر بهبود فضای محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها تاثیر قابل توجهی خواهد داشت که این شرکت، مشکلاتی در خصوص طرح توسعه و زمین معارض داشت که مقرر شد تا با مساعدت مدیرکل بنیاد مسکن، نسبت به حل این مشکل اقدام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بیان داشت: همچنین در بازدید از یکی از شرکت‌های فعال در تولید مواد غذایی تصمیماتی در خصوص تقویت زمینه های صادرات محصولات این شرکت اتخاذ شد. سرمایه‌گذار این پروژه بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال هزینه کرده و البته هیچ تسهیلاتی دریافت نکرده است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: