شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۷
سرویس: سیاسی
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۳:۴۶
  |   نظرات: بدون نظر
183 views بازدید
معاون سیاسی - انتظامی فرمانداری ویژه ری:

نبض تپنده خدمت در باقرشهر / الگوگیری از قلب پویای تجربه اسلامشهر

آوای ری-معاون فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: نبض تپنده خدمت در باقرشهر از قلب پویای تجربه اسلامشهر انرژی می‌گیرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ سجاد برنجی ، معاون سیاسی _ انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان ری در دیدار شورای اسلامی باقرشهر، شهردار و برخی معاونان و مدیران شهرداری باقرشهر خدمت به مردم را فریضه ای واجب برای مدیران مسولان دانست و اظهار داشت: جابه‌جا شدن مدیران و مسند خدمتی آنها همچون حرکت ستارگان دنباله‌دار است که مکان در تولید انرژی و اهتمام آن‌ها در وظیفه ذاتی شان تغییری ایجاد نمی کند.

وی گفت: خدمات ارزشمند شهردار فعلی باقرشهر در اسلامشهر هنوز روایت و شمیم خوش فریضه خدمت به مردم اسلامشهر را برای مردم این شهر زنده نگه داشته است. این یعنی همان حرکت رو به جلو که به توصیه رهبر معظم انقلاب باید از ویژگی‌های یک مدیر اسلامی و انقلابی باشد.

معاون سیاسی _ انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان ری تجربیات ارزشمند شهردار سابق اسلامشهر را در دوره فعلی شهرداری باقرشهر نشات گرفته از روح جاری و سیال خدمتگزاری مردان عمل در حیطه تکریم مردم دانست و در ادامه افزود :حسن انتخاب شورای اسلامی دوره پنجم در انتخاب مدیر کاردان ، نشان از شعور بالای سیاسی مردم این شهر در انتخابات شورای اسلامی دارد. نمایندگان اصلح مردم باقرشهر افرادی مجرب و دانشگاهی هستند که تجربیات خوبی در حوزه نظارتی و تصمیم سازی مدیریت شهری دارند.

گفتنی است؛ در این نشست صمیمی شورای اسلامی و شهردار باقرشهر با اهدای گل حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ری را در این شهرستان گرامی دانستند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: