سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۴:۳۶
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۴:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
76 views بازدید
رئیس شورای اسلامی تهران؛

جابجایی دیوار گورستان تهران غیرقانونی است

آوای ری-امکان جابجایی دیوارهای گورستان عمومی تهران(بهشت زهرا(س)) در اراضی ۳۳ هکتاری باقرشهر قطعاً ادعایی غیر قانونی است.

محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای اسلامی کلانشهر تهران در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور و هیئت همراه از واگن سازی متروی تهران در همجواری روستای خیراباد باقرشهر، در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز گفت: باقرشهر را از جمله شهرهای مهم در جوار تهران دانست که در تاریخ بیست و چند ساله خود پیشرفت قابل توجهی داشته است که من آن را مرهون وجود تفکر شورایی در مدیریت شهری می دانم.

هاشمی در پاسخ به سوال ما مبنی بر اظهار نظرهای غیر رسمی درباره امکان جابجایی دیوارهای گورستان عمومی تهران (بهشت زهرا(س)) در اراضی ۳۳ هکتاری باقرشهر که کاربری تعریف شده آن بوستان و تفرجگاه شهری است، گفت: قطعاً این ادعا ،ادعایی غیر قانونی است و من چنین موضوعی را نشنیدم و مطلع نیستم و اگر در این خصوص باقرشهر مشکلی را حس می کند ما آمادگی مذاکره و مساعدت را در شورای اسلامی تهران داریم.
رئیس شورای اسلامی تهران همچنین با رشد قابل توجه شهرهای کوچک گفت: تفکر شورایی، تفکر جامع و کامل برای مدیریت همه جانبه شهرها و روستاهاست که مشارکت مردم را نیز همراه دارد. بدیهی است شهر و روستایی عمران و آبادانی بیشتری خواهد داشت که تعامل بیشتری بین شهردار یا دهیار با شورای اسلامی شهر و روستا وجود داشته باشد.
در این بازدید که با حضور معاون رئیس جمهور، استاندار تهران و معاونین وی، فرماندار ری و دیگر مسئولان کشوری، استانی، شهرستانی و محلی حضور داشتند حاضرین از واگن سازی مترو تهران بازدید کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: