دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۶
 |  ۱۸/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۴:۵۴
  |   نظرات: بدون نظر
168 views بازدید
نایب رئیس خانه مطبوعات استان تهران:

شیوه زندگی شهید آوینی در کشور احیا شود

آوای ری- همزمان با ۱۷ مردادماه روز خبرنگار، اصحاب رسانه شهرستان ری با حضور بر سر مزار سید شهیدان اهل قلم «سید مرتضی آوینی» یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه را گرامی داشتند.

به گزارش ایسنا، همزمان با ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار، اصحاب رسانه شهرستان ری به همراه سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی(ره) با حضور بر سر مزار سید شهیدان اهل قلم «سید مرتضی آوینی» و استاد اخلاق رسانه زنده یاد «دکترعباس فغانی»، این روز را گرامی داشتند.

رضا فغانی، نایب رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان تهران در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: رسالت خبری که امروز بر دوش اصحاب رسانه و قلم است خیلی دشوار تر و حساس تر از هر زمان دیگری است، زیرا در این عصر که تکنولوژی های پیشرفته در حال گسترش می باشند اهالی رسانه با هوشیاری بیشتری باید این وظیفه خطیر را به سرانجام برسانند.

فغانی افزود: امروز در فضای مجازی متاسفانه از سوی مسئولین کشور هیچ نظارتی صورت نمی گیرد و هر کسی با هر عنوان و تخصصی وارد این محیط می شود و به تولید محتوا می پردازد و گاها شاهد انتشار شایعاتی می شویم که موجب تشویش اذهان عمومی و رقم زدن حوادث تلخ در جامعه می گردد.

نایب رئیس خانه مطبوعات استان تهران اظهار کرد: راه و روش و شیوه زندگی شهید آوینی باید امروز در کشور ما دوباره احیا شود و کسانی که پا در عرصه خبر می گذارند از این مجاهد و شهید عرصه رسانه الگو برداری نمایند و راه و روش و شیوه اخلاقی و رفتاری وی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

همچنین در حاشیه این مراسم مصطفی علی اکبری رئیس بسیج رسانه شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار گفت: امروز خبرنگاران بیش از پیش نیاز به همدلی و وحدت رویه در جهت تعالی و ایجاد فضایی با نشاط در جامعه دارند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: