شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۴
 |  ۲/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۹:۱۸
  |   نظرات: بدون نظر
293 views بازدید
محمود افشاری:

دفاع از حقوق اولیه مردم ، الویت اصلی حزب همت

آوای ری- محمود افشاری دبیر حزب همت ری در مراسم جشن عید غدیر« همت نهال غدیر» گفت: انگیزه ما از ایجاد دفتر حزب همت متشکل از سه اصل مهم می باشد که اصلی ترین موضوع فراجناحی بودن این حزب می‌باشد که به دو جریان مرسوم در کشور هیچ وابستگی ندارد.

وی افزود: دفاع از حقوق اولیه مردم شهرستان ری در خصوص مشکلات، معضلات و پاسخگویی مسئولان از اهداف مهم دفتر حزب همت ری می باشد، زیرا ۲۰ درصد از آرای ثابت انتخابات در تهران از شهرستان ری است و همچنین  ۲۵ درصد از شهدا،ایثارگران و جانبازان از شهرری می باشد و متاسفانه ۸۰ درصد از مشکلات و معضلات شهر تهران روانه شهرستان ری می شود، ولی با این وجود حتی سهم ری یک نماینده مستقل در مجلس نیست.

افشاری عنوان کرد: یکی دیگر از اهداف مهم حزب در خصوص معرفی نمایندگان به مجلس شورای اسلامی می باشد و تصمیم داریم با همت مردم ری این دوره تعداد هفت نماینده از سی نماینده تهران را از گروهها و جریانهای مستقل که در چهار چوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت می کنند روانه مجلس نمائیم.

دبیر حزب همت ری گفت: متاسفانه مشکلات فراوانی از جمله مشکلات زیست محیطی، کمبود سرانه های فرهنگی ورزشی و غیره در شهرستان ری وجود دارد که با پیگیری این دفتر سعی می شود تا حد امکان بخش عمده‌ای از مشکلات از طریق نمایندگانی که از این دفتر به مجلس شورای اسلامی معرفی می شوند پیگیری شود.

افشاری افزود: باید در ادارات شهرستان تکریم از ارباب رجوع صورت گیرد نه تعظیم ارباب رجوع و مسئولان و مدیران شهر باید در خدمت مردم و پاسخگوی آنان باشند.

وی در پایان اظهار داشت: بزودی با ایجاد جبهه ای مستقل به نام «فرزندان ری» اقدامات گسترده ای در خصوص معرفی افراد نخبه و مورد اعتماد در جهت ورود به مجلس شورای اسلامی صورت خواهد گرفت.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: