دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۲
 |  ۵/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۴:۴۴
  |   نظرات: بدون نظر
140 views بازدید
با حضور اصحاب رسانه صورت گرفت

افتتاح اولین کافه کتاب در روستای عمادآور

آوای ری- همزمان با گرامیداشت هفته دولت اولین کتابخانه روستای عمادآور با عنوان کافه کتاب با حضور فاطمه فکوریان بخشدار بخش مرکزی و سید حسن صفوی رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی، رضا فغانی نایب رئیس خانه مطبوعات استان تهران و جمعی از اصحاب رسانه در دهیاری عمادآور افتتاح شد.

کافه کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و در راستای گسترش و توسعه فرهنگ مطالعه و سلامت  اجتماعی اهالی روستا  به همت مجموعه ی دهیاری و شورای اسلامی عمادآور در مدت زمان  ۷ روزه  با  حداقل  امکانات  و با  استفاده از وسایل  مستعمل مدارس تجهیز و تکمیل شد.

در کافه  کتاب حدودا  ۲ هزار جلد  کتاب در حوزه فرهنگی، آموزشی ، هنری، کودک، نوجوان و…. مشتاقانه در انتظار دوستداران مطالعه و کتاب می باشند.

طرح نذر فرهنگی که نشات گرفته از هفته فرهنگی در بخش مرکزی ری می باشد نیز در کافه کتاب اجرا شده است و حدودا ۲۵۰ جلد  کتاب در راستای اجرای طرح نذر فرهنگی از سوی اهالی به این کتابخانه اهدا شده است.

فضای بیرونی کافه کتاب مجهز به  میز و  صندلی و نیمکت می باشد که  علاقه مندان به مطالعه می توانند از این محیط استفاده کنند. دوستداران کتاب می توانند هر روز از ساعت ۸ الی ۱۶ به کافه کتاب مراجعه کنند و کتاب های مورد نظر خود را  به امانت ببرند.

کافه کتاب در دهیاری عمادآور واقع در بخش مرکزی شهرستان ری ۴ شهریور ماه  همزمان با  هفته گرامیداشت دولت افتتاح شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: