دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۵:۱۰
سرویس: اقتصادی
 |  ۶/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
  |   نظرات: بدون نظر
202 views بازدید

انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر كهریزك برگزار شد

آوای ری –انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کهریزک برگزار شد

همزمان با شروع انتخابات سالانه  هیئت رییسه شوراها، امیر هادینژاد، رئیس، سعید فروغی نایب رئیس و علیرضا عباسی به عنوان دبیر هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کهریزک انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر کهریزک؛ اسماعیل نعمت زاده، شهردار کهریزک انتخابات هییت رئیسه شورای اسلامی شهر کهریزک را به اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک تبریک گفت.

وی انتخاب امیر هادینژاد، جوان ترین عضو شورای اسلامی شهرهای کشور را به عنوان رییس جدید شورای اسلامی شهر کهریزک، تدبیر اعضای شورای اسلامی شهر برای تحقق مقوله جوان گرایی در جامعه عنوان کرد و گفت: استفاده از تجربیات جوانان و بهره مند شدن از انرژی و توانمندی این قشر یکی از رموز موفقیت شورا و شهرداری است و این حسن انتخاب بر پیشرفت و توسعه شهر تاثیر بسزایی دارد.

شهردار کهریزک در ادامه از زحمات رحمان آذرخرداد، رییس سابق شورای اسلامی شهر کهریزک به دلیل فعالیت و تلاش بی وقفه جهت رفع مشکلات شهر و جلب رضایت شهروندان قدردانی کرد و گفت: اگر در طول یکسال اخیر حلقه ارتباطی موثری بین  شهرداری و شهروندان شهر کهریزک ایجاد شده است، این ارتباط نتیجه تعامل مناسب و تدبیر رییس شورای شهر و همدلی سایر اعضای شورا بوده است که این رویداد را ارج می نهیم.

نعمت زاده در ادامه به سعید فروغی  به دلیل  عهده دار شدن جایگاه  نایب رییسی شورا و علیرضا عباسی به عنوان دبیر هیئت رییسه شورای اسلامی شهر کهریزک تبریک گفت و در ادامه از حضور و زحمات عادل عبدی، عضو شورای اسلامی شهر کهریزک نیز به دلیل پیگیری مطالبات شهروندان و همدلی و همبستگی با اعضای شورای شهر جهت رفع و تعدیل مشکلات شهر  قدردانی بعمل آورد.

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: