شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۶
 |  ۱۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۳:۱۵
  |   نظرات: بدون نظر
279 views بازدید
دختر ملی پوش بدمینتون اهل ری :

بی توجهی مسئولین ورزشی شهرستان ری به دختر ملی پوش ری

آوای ری- ساره امینیان دختر پرافتخار شهرستان ری  و ملی پوش بدمینتون کشورمان گفت: حدود سه سال است که به صورت متوالی در مسابقات کشوری مقام کسب کرده ام.

ساره امینیان با اشاره بر اینکه  از طریق استعدادیابی مدرسه ام رشته بدمینتون را انتخاب کردم افزود: تمرینات خود را زیر نظر فریبا جلالیان سرمربی کنونی تیم ملی بدمینتون بانوان آغاز کردم و حدود سه سال است که به صورت متوالی در مسابقلات کشوری مقام کسب کرده ام.

وی با بیان اینکه که در این راه تشویق های خانواده ام بسیار تاثیر گذار بوده با انتقاد از مسئولین شهرستان ری اظهار کرد: متاسفانه بعد از قهرمانی در مسابقات آسیایی، حتی یک تماس از سوی مسئولین شهرستان ری با من گرفته نشد.

وی در پاسخ به اینکه آینده ورزشی خود را چگونه می بینید اینگونه پاسخ داد:برای المپیکی شدن تمام تلاش خود را می کنم و امیدوارم که در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بتوانم  شرکت کنم.همچنین امیدوارم که در آینده ای نزدیک مدال و مقام های زیادی را برای کشورم بدست بیاورم.

ساره امینیان ۱۶ سال دارد و ساکن محله صفائیه ، چشمه علی شهرستان ری است و موفق به کسب مقام اول دوبل و دوم انفرادى در مسابقات غرب آسيا  بدمينتون ، در كشور اردن شده است .

کسب مقام دوم دوبل نونهالان ، مقام اول دوبل نوجوانان دو دوره مقام سوم جوانان ، دو دوره مقام اول دوبل زير ١٧سال ، مقام اول تيمى مسابقات آموزش پرورش ، مقام سوم انفرادى قهرمانى نوجوانان كشور و مقام سوم انفرادى دانش آموزى كشور از دیگر افتخارات ساره امینیان است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: