دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۶
 |  ۱۱/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۲:۵۰
  |   نظرات: بدون نظر
160 views بازدید
حجت الاسلام معبودی عنوان کرد:

جانمایی ۱۶۵ غرفه فرهنگی- خدماتی در طول مسیر پیاده‌روی اربعین در«ری»

آوای ری- معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ گفت: ۳۰ ایستگاه و ۱۶۵ غرفه فرهنگی و خدماتی در طول مسیر پیاده روی اربعین در شهرری جانمایی می شود.

حجت الاسلام معبودی مسئول کمیته پشتیبانی ستاد اربعین و معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ در سومین جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان ری اظهار داشت: آمادگی کامل برای خدمت رسانی به زائران اربعین که از میدان امام حسین(ع) تهران تا حرم حضرت عبدالعظیم(ع) پیاده روی می کنند، را داریم.

وی با اشاره به برنامه های فرهنگی و خدماتی در مسیر پیاده روی تصریح کرد: در طول مسیر ۳۰ ایستگاه و ۱۶۵ غرفه جانمایی شده است که به ارائه خدمات فرهنگی، خدماتی، پذیرایی و… می پردازند.

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد اربعین عنوان کرد: طبق هماهنگی های انجام شده مترو در روز اربعین در فواصل ۴ الی ۵ دقیقه مسافرگیری خواهد کرد و همچنین با سامانه شرکت واحد تهران و سازمان تاکسیرانی برای جابجایی زائران در مسیر برگشت هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

حجت الاسلام معبودی ادامه داد: بر همین اساس ۵۰۰ دستگاه اتوبوس دوکابین در پارکینگ های مشخص شده واقع در میدان شهدای شاملو، محوطه سپاه سیدالشهدا(ع)، خیابان شهید زهره وند و خیابان فداییان اسلام مستقر می شوند و هنگام برگشت زائران را به مسیرهای اولیه منتقل می کنند.

وی با بیان اینکه ۵۰ دستگاه ون نیز زائران را از مسیرهای میدان شهرری و دیلمان به ایستگاههای متروی شهرری و جوانمرد قصاب منتقل می کنند، گفت: تعبیه بنرهای تبلیعاتی در طول مسیر، چاپ و توزیع زیارت نامه اربعین به همراه نقشه و راهنمای زائر و استقرار ۱۴۸ چشمه  سرویس بهداشتی در مسیر از دیگر اقداماتی است که در کمیته پشتیبانی برای میزبانی از کاروان جاماندگان اربعین در نظر گرفته ایم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: