دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۲
 |  ۱۲/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
132 views بازدید
در شهرری رخ داد؛

عکس های وحشتناک از له شدن دست یک مرد در دستگاه هسته گیر آلبالو

آوای ری- ۴ انگشت پسر جوان بر اثر گیر کردن در دستگاه هسته‌گیر آلبالو در شهرری له شد.

بعدازظهر روز گذشته جوانی ۲۰ ساله در کارگاه مشغول کار با دستگاه هسته‌گیر آلبالو بود که ناگهان دست راست وی تا مچ به داخل این دستگاه صنعتی فرو رفت و فریادهای کمک‌خواهی این کارگر، دیگر همکارانش را از این اتفاق مطلع ساخت.

به دنبال اطلاع‌رسانی این حادثه در ساعت ۱۷:۵۶ روز گذشته به سامانه ۱۲۵، آتش‌نشانان ایستگاه ۱۴ به همراه تیم نجات ۱۷ این سازمان به محل حادثه در کارگاهی واقع در شهرری، خیابان میرعابدینی رهسپار شدند.

محمود اورقانی؛ فرمانده گروه امداد و نجات ۱۷ سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: وضعیت روحی مصدوم بحرانی بود و با کوچکترین تکان دست، امکان جدا شدن انگشتان وی می‌رفت که نجاتگران پس از قطع جریان برق دستگاه هسته‌گیر، با استفاده از ابزار لازم و با مهارت کافی قطعات و متعلقات دستگاه را جدا کردند و در زمانی کوتاه موفق به رهاسازی دست این جوان از داخل دستگاه شدند.

وی تصریح کرد: امدادگران اورژانس که در محل حادثه حضور یافته بودند، به محض آزاد شدن دست کارگر از میان دستگاه، به سرعت وی را که از ناحیه دست آسیب دیده‌اش دچار خون ریزی شده بود، به بیمارستان انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ متأسفانه در این حادثه چهار انگشت دست راست پسر جوان به طور کامل دچار مصدومیت شدید و له‌شدگی شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: