یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۸
 |  ۲۱/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  |   نظرات: بدون نظر
175 views بازدید
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری خبر داد؛

برنامه ریزی جهت کسب عنوان پایتخت کتاب ایران برای ری در سال ۹۹

آوای ری- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری از برنامه ریزی جهت کسب عنوان پایتخت کتاب ایران برای ری در سال ۹۹ خبر داد.

سید حسن صفوی در هشتاد و پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری که با حضور حجت الاسلام سید علی شاهچراغی، امام جمعه و حسین توکلی کجانی، فرماندار ری در  آستان مقدس حضرت عبدالعظیم برگزار شد طی سخنانی با اشاره به طرح پایتخت کتاب ایران به عنوان یکی از برنامه های شاخص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه کتابخوانی گفت: این طرح یکی از موثریت طرح های فرهنگی به شمار می آید.

صفوی گفت: این عنوان هر سال به موفق ترین شهر به لحاظ عملکردی و برنامه ریزی کتابخوانی داده می‌شود و شهرستان ری برای اجرای برنامه های ترویجی در حوزه کتابخوانی در سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ به عنوان نامزد پایتخت کتاب ایران انتخاب شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در ادامه بیان داشت: شهرستان ری مصمم است تا با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و مجموعه ادارات و نهادهای مستقر در شهرستان ری، عنوان پایتخت کتاب ایران را در سال ۱۳۹۹ کسب کند و در این راستا برنامه های مختلفی برای گسترش فرهنگ کتابخوانی انجام شده است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: