دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۶
سرویس: اقتصادی
 |  ۲۱/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
  |   نظرات: بدون نظر
124 views بازدید

کشف ۳۳۲ میلیون ریال کالای قاچاق در شهرری

آوای ری- مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران گفت: ۳۳۲ میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان از یک خودرو کشف و ضبط شد.

 احمد جعفری نسب اظهار داشت: این میزان کالای قاچاق در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف کشف شده است.
وی افزود: طبق بررسی های انجام شده مقداری نوشت افزار، گیره، سیخ کباب و گل مصنوعی از این خودرو کشف و ضبط شد.
این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و  ۶۴۳ میلیون ریال جریمه برای این پرونده در نظر گرفته شد.
وی اداهه داد: عزم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی و هرگونه قانون شکنی جدی بوده و با متخلفان قاچاق در شهرستان های استان تهران برخورد می‌شود
جعفری نسب با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تصریح کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی،اداره صمت واتاق اصناف انجام می‌ شود.
وی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبار کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: