دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۴
 |  ۶/ دی/ ۱۳۹۸ - ۶:۴۸
  |   نظرات: بدون نظر
110 views بازدید

پنجاه و یکمین شماره دوهفته نامه «آوای ری» منتشر شد

آوای ری- پنجاه و یکمین شماره دوهفته نامه «آوای ری» به صاحب امتیازی مرتضی فغانی و سردبیری رضا فغانی، چهارم دی ماه ۹۸ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، در این شماره از نشریه، اخباری با عنوان های: با حضور رئیس شورای شهر و شهردار تهران؛ ۴۰  پروژه مدیریت شهری منطقه ۲۰ به بهره برداری رسید، حسن خلیل آبادی اعلام کرد: وقوع بحران زیست محیطی در شهرری، دکتر نمکی: بهداشت روان جامعه در خطر است، حسین توکلی: اطلاع رسانی نیاز به تقویت دارد، محسن هاشمی: مشکلات کلانشهر تهران نباید به ری تحمیل شود، جانشین دبیرکل حزب همت: مجلس آینده سربازان جوان می‌خواهد ، نه ژنرال‌های سیاسی،شهردار حسن آباد خبر داد: افتتاح فاز یک بوستان فرهنگ در آینده نزدیک و علیرضا زندی عنوان کرد: انتقاد از انتقال پسماندهای ویژه به هوشنگ‌آباد به چشم می خورد.

همچنین ده ها خبر، گزارش و مصاحبه با موضوعات: فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از شهرستان ری و حومه در پنجاه و یکمین شماره، تنها نشریه محلی شهرستان ری منعکس شده است.

«آوای ری» به صاحب امتیازی مرتضی فغانی و سردبیری رضا فغانی به عنوان تنها نشریه محلی شهرستان ری در قطع روزنامه‌ای و هشت صفحه تمام رنگی چاپ می شود.

فایل PDF شماره ۵۱ avayerey 98-10-04


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: