یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۱
 |  ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱:۲۴
  |   نظرات: بدون نظر
43 views بازدید
بخشدار کهریزک:

افزایش ۳ هزار نفری ظرفیت کمپ نگهداری معتادین متجاهر در کهریزک/ رفع مشکل آب شرب مرکز سروش پیگیری می شود

به گزارش روابط عمومی بخشداری کهریزک، امین بابایی در جریان بازدید از مرکز نگهداری معتادین سروش که با حضور سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ صورت گرفت با اشاره به ضرورت پیگیری مسائل و مشکلات معتادان متجاهر بخش کهریزک اظهار داشت: مرکز سروش با برخی چالش ها از جمله کمبود آب شرب به دلیل عدم لوله انتقال آب مواجه است که رفع این مشکل به ویژه در شرایط کرونا و ضرورت رعایت پروتکل ها و بهداشت فردی اهمیت مضاعفی دارد‌.

 

وی ادامه داد: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر جمع آوری معتادین متجاهر به شرط انجام تست کرونا و قرنطینه آنها، رفع مشکلات چنین مراکزی به ویژه مرکز سروش در اولویت بخشداری قرار دارد.

 

بخشدار کهریزک سپس با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر ماده ۱۶ در کمپ سروش واقع در بخش کهریزک تصریح کرد: افزایش ظرفیت نگهداری معتادین متجاهر در این مرکز تا ۳۰۰۰ نفر با احداث سوله های جدید با هدف توانمندسازی معتادین پس از بهبودی پیگیری می شود.

 

بابایی همچنین خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات معتادان پس از فرآیند درمان، اشتغال آن‌هاست که این موضوع باید از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر نهادهای ذی ربط پیگیری شود و امیدواریم این امر نیز مورد توجه جدی قرار گیرد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: