یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۱
 |  ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱:۲۹
  |   نظرات: بدون نظر
45 views بازدید

برخورد قاطعانه شهرداری کهریزک با ساخت و سازهای غیرقانونی داخل و حریم شهر

آوای ری- سید مجتبی هاشمی سرپرست شهرداری کهریزک اظهار داشت: تغییر کاربری خودسرانه واحدهای مسکونی و تجاری، تفکیک بدون مجوز زمین، دیوار کشی و تصرف اراضی عمومی و همچنین پیشروی و ساخت طبقات اضافه در ساخت و سازها، تخلف آشکار محسوب شده و با عاملان آن برابر قانون شدیدا برخورد خواهد شد.

 

سید مجتبی هاشمی سرپرست شهرداری کهریزک با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز چند وقت اخیر در سطح شهر کهریزک اظهار داشت: تغییر کاربری خودسرانه واحدهای مسکونی و تجاری، تفکیک بدون مجوز زمین، دیوار کشی و تصرف اراضی عمومی و همچنین پیشروی و ساخت طبقات اضافه در ساخت و سازها، تخلف آشکار محسوب شده و با عاملان آن برابر قانون شدیدا برخورد خواهد شد.

 

سرپرست شهرداری کهریزک افزود: طی چندماه گذشته متاسفانه شاهد تخلفات گسترده ای در داخل و حریم شهر کهریزک بوده ایم که موجبات شکایات شهروندان عزیز را نیز فراهم آوره بود، در همین راستا و با هماهنگی های صورت گرفته با بخشداری کهریزک، دادگاه عمومی کهریزک و اعضای محترم شورای تامین بخش کهریزک؛ کمیته ویژه برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرداری کهریزک تشکیل شده است.

 

وی افزود: افزایش نظارت دقیق بر فعالیت ها در داخل و حریم شهر با افزایش گشت زنی ها، دقت و سرعت عمل در ارائه گزارش تخلفات، پیگیری و به نتیجه رساندن گزارش ها و مستند سازی فعالیت های صورت گرفته از جمله مهم ترین اقداماتی است که در کمیته ویژه برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز اجرایی خواهد شد.

 

سرپرست شهرداری کهریزک در پایان اظهار داشت: بدون شک برای داشتن شهری سالم و بدون تخلف، نیازمند مسئولیت پذیری و همکاری شایسته مردم با شهرداری هستیم، امیدواریم شهروندان خود را در برابر آسیب هایی که به سلامت و زیبایی شهر وارد می شود، مسئول بدانند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف ساختمانی در شهر به سامانه ۱۳۷ شهرداری کهریزک اطلاع دهند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: