یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۷
 |  ۲۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱:۴۱
  |   نظرات: بدون نظر
39 views بازدید
انتقاد عضو شورای اسلامی شهر قیامدشت از عدم ایجاد شهرک صنفی پوشاک؛

اشتغال جوانان قیامدشت در پیچ و خم های اداری استان!

آوای ری- رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قیامدشت خواستار حل مشکلات اداری تاسیس شهرک صنفی پوشاک در حریم این شهر و ایجاد اشتغال برای جوانان بومی شهر قیامدشت شد.

” حسین سبحانی” با اشاره به نامگذاری سال جاری بنام سال جهش تولید افزود: با پیشنهاد شهرداری قیامدشت و تایید اعضای شورای اسلامی شهر ، لایحه ساخت شهرک تولیدی پوشاک در حریم شهر تصویب شد که باعث ایجاد اشتغال و درآمدهای پایدار برای شهر می شود که متاسفانه دچار بروکراسی اداری در استان تهران شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر قیامدشت، میزان بودجه شهر قیامدشت در سال جاری را بالغ بر۸۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد که با توجه به نحوه تامین مالی با فروش املاک به مبلغ ۴۳۰ میلیارد ریال ضمن مخالفت با این امر  گفت: درصدد هستیم با کمک شهرداری قیامدشت با برنامه ریزی مناسب گامهایی در جهت وصول منابع مالی برای سال‌های آتی به عنوان محل جذب درآمدهای  پایدار اقدام نماییم تا توسعه و عمران شهر بیش از پیش ادامه یابد.

وی احداث آرامستان، تکمیل مصلای حضرت امام خمینی(ره) و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه مینی بوسرانی را از جمله دغدغه های حوزه مدیریت شهری قیامدشت برشمرد و ادامه داد: با توجه به نوپا بودن شهرداری قیامدشت و عدم درجه بندی مناسب، مدیریت شهری از نظر کادر نیروی انسانی با مشکل مواجه می‌باشد که انشالله با ارسال تفریغ بودجه در سال ۹۹ این امر اصلاح و زمینه بکارگیری نیروهای بومی  در اداره شهر فراهم خواهد شد.

سبحانی بر پرهیز از فروش املاک سطح شهر در راستای تامین بودجه تاکید کرد و گفت:  امیدواریم با برنامه ریزی دقیق و شناسایی منابع برای سال های آتی دچار انحراف بودجه نباشیم.

به گفته وی، اختصاص بودجه‌های مناسب و همچنین همکاری تنگاتنگ اعضای شورای اسلامی و شهرداری با دیگر ارگان‌ها از جمله اداره آب، برق و کمیته امداد در جهت در اختیار قراردادن زمین های مناسب برای ایجاد ساختمان اداری در راستای برطرف شدن مشکلات و تسهیل در امور مردم قیامدشت از دیگر فعالیتهای حوزه مدیریت شهری قیامدشت بوده است.

وی همچنین ادامه داد: استقرار پلیس راهور در سطح شهر، ایجاد پارکینگ مناسب شبانه روزی ، ایجاد کمربندی شرقی قیامدشت و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و چراغ های هشدار دهنده و ارائه راهکار مناسب در حل مشکل سیلابهای اخیر حریم شهر نیز از دیگر مواردصورت گرفته است.

رییس کمیسون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قیامدشت با قدردانی از شهردار، مدیران و کارکنان شهرداری قیامدشت در خدمت رسانی به شهروندان از کلیه عوامل فعال اداری و مردمی در حوزه سلامت و مقابله با شیوع ویروس کرونا و همچنین رزمایش کمک مومنانه بویژه بسیجیان عزیز در شهر قیامدشت قدردانی نمود.

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

mahak12
1341
kahrizak121
15487
154250
154878787
آمار بازدید:

بازدید امروز: